Krbová kamna a krbové vložky Romotop

Krbová kamna a krbové vložky Romotop

8.4.2010

Je mnoho způsobů, jak přivést oheň a s ním i teplo a pohodu do Vašeho domova. Jedním z nich je pořídit si krbová kamna, kachlová kamna nebo krbovou vložku předního evropského výrobce a dodavatele – firmy Romotop, která uplatňuje své znalosti a dovednosti při jejich výrobě od svého vzniku v roce 1992. Ať už uvažujete o účinném a levném vytápění nebo o doplnění Vašeho interiéru o krásný a účelný solitér, na těchto stránkách najdete všechny potřebné informace a důvody, proč si zakoupit právě výrobek zn. Romotop. Podělte se s námi o užitek z ohně – základní součásti lidského života…

krbová kamna a krbové vložky RomotopÚspora energie a nákladů na vytápění, to jsou dvě hlavní témata poslední doby u většiny domácností. Jednou z dostupných možností, která poskytne domácnosti nejen vytoužené úspory, ale také příjemný doplněk domácí pohody a atmosféry, je pořízení krbových kamen. Aby však vynaložené prostředky na pořízení krbových kamen byly skutečně správné, je nutné vědět, podle jakých kritérií vybírat. Při výběru krbových kamen bychom se měli rozhodovat především podle kvality zpracování a použitých materiálů, účinku spalování, vytápěcích schopností a designu. Hlavním kritériem pro výběr krbových kamen je však renomovaný a kvalitní výrobce. Mezi takovéto výrobce patří jednoznačně česká firma Romotop.

Krbová kamna RomotopRomotop od roku 1992 významně ovlivňuje trh s krbovými kamny a krbovými vložkami nejen v České republice, ale také v Evropě. Kvalitu produktů značky Romotop zaručuje špičková technologie zpracování na plně robotizovaných linkách dnes jednoho z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě.

 

 

 

O krbových kamnech Romotop můžeme říci, že přebírají řadu funkcí ještě do nedávna patřících výslovně do domény krbů s drahými krbovými vložkami. Zcela běžný je například centrální přívod vzduchu (CPV) zajišťující stálý dostatek kyslíku v místnosti bez nutnosti větrat. Hlavní výhodou centrálního přívodu vzduchu je však díky optimální regulaci primárního a sekundárního vzduchu kvalitní a efektivní spalovaní. V nabídce několika desítek modelů krbových kamen Romotop nechybí ani krbová kamna s teplovodním výměníkem pro ohřev teplé užitkové vody. Požitek jako při posezení u krbu přináší velké prosklené plochy dvířek krbových kamen, které díky unikátní technologii firmy Romotop zachovají vždy čisté sklo a garantují větší vytápěcí schopnost kamen.

Romotop, zelená úsporám, krbové vložkyRomotop patří ve vývoji a inovacích mezi evropskou špičku, proto se může v letošním roce pochlubit několika zásadními novinkami. Kromě nové řady krbových vložek Romotop DESIGN klasického i rohového prosklení, uvádí Romotop na trh významnou novinku v podobě krbové vložky KV 025N s teplovodním výměníkem.

 

Tato krbová vložka Romotop KV 025N/TV s teplovodním výměníkemkrbová vložka byla díky svým parametrům certifikována pro dotační program Zelená úsporám. Zákazník tak může získat státní podporu až 50.000,- Kč na tento produkt. KV 025N splňuje nejpřísnější ekologické limity a přitom se vyznačuje vysokou účinností až 86 procent. Samozřejmostí jsou centrální přívod vzduchu (CPV) nebo možnost napojení automatické regulace hoření. Při spojení krbu s akumulační nádobou a solárními panely umístěnými na střeše vašeho domu rázem získáte nejúspornější vytápění domu. Romotop ve spolupráci s firmou Regulus nabízí svým zákazníkům komplexní řešení celého tohoto systému v jedné sadě. V případě pořízení celé sady lze získat až dotaci 130.000,- Kč v programu Zelená úsporám.

 

krbová kamna RomotopNejen technickou vyspělostí se však může Romotop chlubit. Tato značka dnes na evropském trhu spoluvytváří i trendy v oblasti moderního designu. Svědčí o tom řada prestižních ocenění i desítky modelů kombinujících eleganci tvarů s krásou přírodního kamene, keramiky a skla. Zejména kvalitní keramika vlastní výroby umožňuje desítky barevných kombinací a možností. Široká nabídka různých modelových řad tak uspokojí každé vaše přání.

 

Zvažujete-li pořízení krbových kamen nebo krbu, zajděte si pro radu k našim renomovaným prodejcům značky Romotop po celé ČR. Poskytnou vám cenné informace, zajistí odbornou realizaci stavby krbu nebo kachlových kamen, montáž i dopravu.

Přejeme pěkné prožitky s novým teplem vašeho domova.