Obchodní referent/ka

7.2.2021

Firma ROMOTOP spol. s r. o. hledá do svého kolektivu v podnikové prodejně Praha kolegu/kolegyni na pozici obchodní referent/ka.

Náplň práce:

  • každodenní kontakt s koncovým zákazníkem telefonicky i osobně
  • poskytování informací a prodej
  • administrativní činnost – zakládání objednávek, fakturace, správa skladového hospodářství

Co požadujeme:

  • praxe v obchodní činnosti / administrativě
  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office
  • komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost a schopnost samostatné práce

Co nabízíme:

  • práce ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • možnost životního pojištění
  • příspěvky na dovolenou

Zájemci o pracovní místo zašlete životopis na martin.netusil@romotop.cz

Vyberte jazyk