Krbové vložky IMPRESSION

Krbové vložky IMPRESSION

DESIGNOVÁ PODÍVANÁ

Krbové vložky z řady IMPRESSION udělají z každého topení zážitek. Mají svou vlastní osobnost, která z nich doslova vyzařuje. Pokud je poznáte blíže, objevíte technickou dokonalost, nekompromisní kvalitu a naprostou spolehlivost. Dojem na vás udělá i jejich promyšlený design. Zkrátka jde o opravdový klenot mezi krbovými vložkami.

Krbové vložky DYNAMIC

Krbové vložky DYNAMIC

DŮMYSLNÉ TECHNOLOGIE

Díky krbovým vložkám DYNAMIC vám teplo rodinného krbu vůbec nemusí dělat vrásky na čele. Tato řada vám zaručí bezstarostné chvilky i v té největší zimě, poradí si v obydlích všech typů a velikostí. Poznáte je podle variability provedení, silné konstrukce a důrazu na technologie. Stanou se vaší jistotou při každodenním vytápění.

Krbové vložky HEAT

Krbové vložky HEAT

KVALITA ZA PŘÍZNIVOU CENU

Řada krbových vložek HEAT vám přinese techniku, kvalitu a zázemí značky, které do našich výrobků promítáme, a to za příznivou cenu. Užívejte si hru živého ohně, čisté geometrické linie i moderní technologie, které zaručí přísun tepla pro celou domácnost.

I když instalace krbové vložky není jen tak a vyžaduje některé práce, které u klasických krbových kamen nejsou potřeba, vložené úsilí se vám vyplatí. Krbová vložka představuje srdce celého krbu a stará se o příjemné teplo domova. Provoz produktů ze všech tří řad je naprosto bezpečný, ovládání a údržbu zvládne každý. Vybírejte i podle funkcí, které od krbových vložek očekáváte. Pokud chcete být nezávislí na externím dodavateli tepla, doporučujeme typ s teplovodním výměníkem. Teplovodní krbové vložky zvládnou vytopit celý dům, stačí dobře vybrat výkon tepelného zdroje vzhledem k velikosti vašeho obydlí. Abyste nemuseli tolik myslet na udržování plamene a doma bylo příjemné teplo i po vyhasnutí ohně, podívejte se na naše akumulační modely, nebo dokupte akumulační prvky. V nabídce máme i teplovzdušné (konvekční) krbové vložky.

Vyberte jazyk