Seznamte se. Krbová kamna, krbové vložky a designové krby ROMOTOP

Proč ROMOTOP? Protože jsme nejlepší na trhu. Patříme mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen, vložek a designových krbů. Připojte se do naší velké rodiny, která čítá téměř milion spokojených zákazníků po celém světě, a těší se z produktů značky ROMOTOP.

0 %

Vítejte ve světě
spolehlivého a úsporného vytápění

Inovativní konstrukce, jedinečný design, vysoká kvalita použitých materiálů krbových kamen, krbových vložek a designových krbů Romotop Vám zaručí 100 % odvedenou práci.

CPV

Vždy dostatek kyslíku

Díky centrálnímu přívodu vzduchu (CPV) mají krbová kamna, krbové vložky a designové krby Romotop vždy dostatek spalovacího vzduchu pro hoření.

DOUBLE SPIN

Ekologický systém
DOUBLE SPIN

Vysoce účinný systém vedení spalin vyvinutý společností Romotop zajišťuje maximální ekologii a čistotu spalování.

TRIPLE PASS

Nejvýkonnější teplovodní výměník

Účinnost krbových kamen a krbových vložek Romotop dokáže až o 10% zvýšit patentovaný systém triple pass tj. trojitý průchod spalin teplovodním výměníkem. Výměník tak odebírá maximální množství tepla ze spalin a výrazně šetří celkové náklady na vytápění objektu.

Přesné a jednoduché
ovládání vzduchu

Stejně jako vy, i krbová kamna, krbové vložky a designové krby Romotop potřebují ke svému životu vzduch. Primární vzduch v kamnech napomáhá při rozhoření dřeva, sekundární vzduch udržuje sklo perfektně čisté. Přívod obou druhů vzduchu dokáže regulovat jediný ovládací prvek. Vše je navrženo pro vaše pohodlí.

pravý šamot

Větší dynamika hoření

Vždy vám nabízíme jen to nejlepší. To platí také o šamotových tvarovkách ve spalovací komoře. Vyznačují se vysokou stabilitou materiálu, zkvalitněním spalování, akumulačními schopnostmi a zlepšenou dynamikou hoření.

Keramika 

Keramická kamna

Keramická kamna Romotop spojují tradiční materiál, moderní technologii a ruční práci. Díky akumulačním schopnostem dokáží keramické kachle do sebe pojmout teplo a tím prodloužit hřejivý prožitek z topení o několik hodin. Keramický obklad je neporézní, zabraňuje usazování prachu a je velmi praktický při údržbě. Pracujeme s aktuálními trendy v interiérové architektuře, proto si můžete vybrat ze třiceti moderních barev glazury.

Akumulační kamna

Akumulační kamna Romotop jsou jasnou volbou pro nízkoenergetické domy. Akumulační hmota při aktivním topení rychle absorbuje přebytečnou energii, která je následně vyzařována dlouhé hodiny po vyhasnutí plamene. Díky akumulačním prvkům, konstrukci a umístění zvyšujeme přidanou hodnotu vašich kamen.

voda

Krbová kamna a krbové vložky s teplovodním výměníkem

Krbová kamna a krbové vložky s teplovodním výměníkem Romotop se pyšní vysokou účinností spalování při velmi nízkých nákladech na vytápění objektu. V kombinaci s akumulační nádrží mohou sloužit jako primární zdroj vytápění. Pro maximální bezpečnost provozu jsou krbová kamna a krbové vložky s teplovodním výměníkem vybavena vychlazovací smyčkou s termickým ventilem, jehož hlavní funkcí je zabránit přehřátí vody v teplovodním výměníku.

Krbová kamna,
krbové vložky a designové krby pro nízkoenergetické domy

Vysoká těsnost a nižší tepelné ztráty nízkoenergetických rodinných domů jsou dnes již standardem, proto jsme pro tyto domy navrhli vhodnou kolekci krbových kamen, krbových vložek a designových krbů. Jejich konstrukce i při sníženém tepelném výkonu napomáhá dosáhnout vysoké účinnosti a tím nízkých nákladů na provoz. Centrální přívod externího vzduchu do spalovací komory představuje důležitou konstrukční část kamen, vložek a designových krbů. Nedochází díky němu k ovlivňování rekuperací či digestoří. Oheň navíc pro své hoření neodebírá kyslík z místnosti.

Komfortní výsuv dvířek Silent lift

Navržen, aby uspokojil potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů, vyzbrojen řadou vyspělých prvků a špičkovou kvalitou. Užijte si bezstarostnou jízdu.

Nabíjí se rychle, teplo uvolňuje pomalu

Patentovaná akumulace Romotop Mammoth dokáže díky své konstrukci doslova vysát zbytkové teplo, které by jinak odešlo komínem.

Přikládejte pohodlně

Komfort přikládání, které nabízí krbové vložky se zadním přikládáním, ocení mnozí uživatelé. Veškerá manipulace, přikládání, čištění jsou prováděny mimo pobytové místnosti.

Vyberte jazyk