V případě požadavků na záruční servis se prosím obracejte na prodejce, u kterého jste výrobek zakoupili.

Autorizovaného prodejce naleznete v sekci Kontaktujte nás / Prodejci

Pro rychlé a úspěšné vyřízení doložte následující informace: typ kamen, výrobní číslo, doklad o koupi, adresu umístění kamen, telefonní kontakt, charakteristiku závady (případně připojte fotodokumentaci závady).


Pokud jste výrobek zakoupili přímo u výrobce Romotop spol. s r.o., využijte prosím náš webový formulář viz níže,
anebo se obracejte a to vždy písemnou formou na naše oddělení zákaznického servisu na e-mailovou adresu servis@romotop.cz

Pozáruční servis ROMOTOP
Skončila Vám záruka? Na všechny námi prodávaná krbová kamna a krbové vložky poskytujeme pozáruční servis.

Pokud chcete využít našich profesionálních služeb, zašlete váš požadavek na e-mailovou adresu servis@romotop.cz

Vždy uvádějte následující informace: přesný typ výrobku, výrobní číslo, specifikaci požadované servisní práce, fotodokumentaci a vaše kontaktní údaje. Poté vás budeme kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.

Společnost ROMOTOP spol. s r. o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR). Bližší informace naleznete zde.

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci obchodního případu a zkvalitnění poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému dodání zboží.
Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.∗ Povinný údaj

Vyberte jazyk