Reklamace a servis

REKLAMACE UPLATŇUJTE VŽDY U PRODEJCE, U KTERÉHO JSTE VÝROBEK ZAKOUPILI.

Autorizovaného prodejce ve vaší blízkosti naleznete v sekci Kontaktujte nás / Prodejci

V případě zakoupení výrobku přímo u výrobce Romotop spol. s r.o., se obracejte přímo na naše reklamační oddělení a to vždy písemnou formou, e-mailem (reklamace@romotop.cz), faxem (556 770 995) nebo využijte webový reklamační formulář viz níže.

Pro vyřízení reklamace je nezbytně nutné uvést či doložit následovné: typ kamen, výrobní číslo, doklad o koupi, adresu umístění kamen, telefonní kontakt, popis závady včetně fotodokumentace (usnadníte tím průběh vyřízení reklamace).

O způsobu vyřízení budete informováni pracovníky reklamačního oddělení.

Údaje označené * jsou povinné.

V případě dotazů se obraťte na níže uvedený kontakt.

Krč Tomáš
e-mail: reklamace@romotop.cz
tel.: +420 556 770 915
fax: +420 556 770 995

Společnost ROMOTOP spol. s r. o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR). Bližší informace naleznete zde.

Ochrana osobních údajů

Přístupem na webové stránky společnosti ROMOTOP spol. s r.o., jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci obchodního případu a zkvalitnění poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému dodání zboží.
Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.