Stanovisko společnosti ROMOTOP k distribuci a prodeji výrobků

Stanovisko společnosti ROMOTOP k distribuci a prodeji výrobků

7.8.2019

Obracíme se na Vás s informací a stanoviskem k situaci v prodeji našich výrobků na území ČR a SR.

Společnost ROMOTOP spol. s r.o. jako výrobce krbových kamen a krbových vložek, provádí distribuci svých výrobků na území ČR a SR prostřednictvím autorizovaných prodejců, kteří s naší společností uzavřeli smlouvu o podmínkách prodeje a distribuce.

Tito smluvní prodejci, uvedení na webových stránkách společnosti ROMOTOP https://www.romotop.cz/cz/prodejci.php a https://www.romotop.sk/sk/predajcovia.php, jsou pravidelně školeni, informováni o nové legislativě a pravidelně informováni o novinkách a inovacích.

Tento postup zaručuje vysoký standard doprovodných služeb a informovanosti konečného zákazníka o výrobku. Cílený výběr spolupracujících prodejců je zárukou kvality a služeb poskytovaných na území ČR a SR a zároveň zárukou udržení dobré pověsti kvalitního českého výrobce.

Musíme Vás upozornit, že výrobky společnosti ROMOTOP spol. s r.o. jsou ale nabízeny na území ČR a SR i nesmluvními a neproškolenými prodejci.

Tito prodejci nemají odpovídající kvalifikaci či proškolení a nejsou schopni zajistit požadovaný standard kvality a funkčnosti a taktéž související služby, včetně odborné informovanosti konečného zákazníka.

Tímto nezodpovědným jednáním těchto neautorizovaných prodejců je významným způsobem poškozováno dobré jméno společnosti ROMOTOP spol. s r.o. a také je odepírána možnost konečnému spotřebiteli využít kompletní servis a informace poskytované smluvními prodejci.

Dlouhodobé budování dobré pověsti na trhu je tímto neprofesionálním prodejem znehodnocováno.

 

Za společnost ROMOTOP spol. s r.o.

Ing. Josef Hein, dne 7. 8. 2019

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace